Zapraszamy do naszego biura
mieszczącego się w Ełku,
przy ulicy: Sikorskiego 19B
  • Pn-Pt: 7:00 - 17:00
  • Sobota: 7:00 - 12:00

Telefon kontaktowy:

(87) 610-84-94 lub

Telefon komórkowy:

609-057-930

e-mail:

developer@fbhwasilewski.elk.pl

Firma Budowlano-Handlowa Mieczysław Wasilewski powstała w 1990 r w Ełku. Dynamiczne, nowoczesne zarządzanie oraz długie doświadczenie w branży budowlanej umożliwiło rozszerzenie działalności firmy.

Od 1990 r. działalność firmy jest wspomagana przez własną produkcję drobnowymiarowych elementów prefabrykowanych. Firma od 1997 zajmuje się kompleksową realizację przedsięwzięć budowlanych takich jak: szkoły, pawilony handlowe, budynki wielorodzinne itp., wykonywanych na zlecenie spółdzielni i indywidualnych inwestorów.

Rok 2000 to początek działalności deweloperskiej. Zastosowane rozwiązania na etapie budowy oraz ich zarządzanie podczas użytkowania mają znaczny wpływ na niskie koszty eksploatacyjne w obiektach oddanych do użytku. Posiadamy własną bazę sprzętową i transportową oraz dysponujemy wyspecjalizowaną kadrę posiadającą duże doświadczenie.

Wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta sprawiło, iż Firma Budowlano-Handlowa Mieczysław Wasilewski na przestrzeni ostatnich lat przekształciła się w jedno z prężniej działających przedsiębiorstw nie tylko w Ełku i jego okolicach.